• Обновено
SF-1 2812 Oilless буш DU Само-подмачкување черупка Sintered буш Големина 28*32*12mm

SF-1 2812 Oilless буш DU Само-подмачкување черупка Sintered буш Големина 28*32*12mm

DEN 331.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
SF-1 2812
Материјал:
Други
Премази:
Други
Структура:
Други
ID:
28mm
OD:
32-милиметри
H:
12mm

Купувачи како што избираат