• Обновено
Byelorussian РБС Знаме 150X90cm (3x5FT) 100D Полиестер Бесплатен Превозот

Byelorussian РБС Знаме 150X90cm (3x5FT) 100D Полиестер Бесплатен Превозот

DEN 120.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
вратило маска, метал дупки
Големина:
60 x 90cm, 120 x 180cm, 144 x 96cm
Бренд Име:
ziqiang
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
ZQ001
Стил:
Летање
Тип:
Печатени
Јарболот Материјал:
Без Јарболот

Купувачи како што избираат