• Обновено
3ML тест airless лосион шише за козметички или примерок шише

3ML тест airless лосион шише за козметички или примерок шише

DEN 420.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
3ML
Број На Модел На:
tsa-03
is_customized:
Yes
Материјал:
Пластични

Купувачи како што избираат