• Обновено
Бесплатен превозот на 20PCS sandpaper песок хартија 180# за фино брусење и со повеќето осцилирачки mulitifunctional алатки за користење

Бесплатен превозот на 20PCS sandpaper песок хартија 180 за фино брусење и со повеќето осцилирачки mulitifunctional

DEN 215.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

is_customized:
Yes
Абразивни Зрна Големини:
60/80/120/180/240/320
Материјал:
sandpaper
Употреба:
метал дрво површината мелење полирање
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
В. Џ.-SP82G180
Објектот:
песок хартија
Ронки:
180#
Големина:
78*78*mm
КОЛИЧИНА:
20pcs

Купувачи како што избираат