• Обновено
Модерната Led Кристал Pendant Светлина Светилка Овална Led Дијамант Cristal Суспензија Сјај Lamparas де техника доведоа Lumination за Дневна Соба

Модерната Led Кристал Pendant Светлина Светилка Овална Led Дијамант Cristal Суспензија Сјај Lamparas де техника доведоа

DEN 3017.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја На Каросеријата:
1 Овална L558 W185mm, 1 Овална L760 W304mm, 2 Овална L760 L558mm
Wattage:
COOL WHITE LIGHT, WARM WHITE LIGHT
Тип На Објект:
Pendant Светла
Број На Модел На:
MD2101
База Тип:
Оптоварување
Осветлување Област:
10-15square метри
Број на извори на светлина:
1
Абажур Боја:
Сребро.
Стил:
Модерна
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Заврши:
Полиран Хром
Бренд Име:
MEELIGHTING
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Е Светилки Вклучени:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
кабелот pendant
сертификација:
CCC,CE
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 Години
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Објектот:
led светла pendant
Материјал:
Висок квалитет кристално , од не ' Рѓосувачки челик
lampholder:
LED
боја:
Сребро.
Погоден за:
Дневна Соба, Трпезарија, Спална Соба, Ресторан
Големина:
L558mm,L760mm
lamparas:
lustres de cristal
Одобрението за промет на големо или Агенција:
на располагање
Стил:
Модерната LED Лустерот Светлина
Тело Материјал:
Кристал, Железо, Од Не ' Рѓосувачки Челик

Купувачи како што избираат