• Обновено
2018 есен и Зима девојки основните фустан принцеза бисер и лак Декорација се облекуваат децата чипка Splice облека Слободен пад shippi

2018 есен и Зима девојки основните фустан принцеза бисер и лак Декорација се облекуваат децата чипка Splice облека

DEN 479.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
4T, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
Lisianthus
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Бал
Јака:
Екипажот Вратот
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Лак
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Лолита Стил
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вграден Градник:
No
Број На Модел На:
TQL0163

Купувачи како што избираат