• Обновено
Бесплатен Превозот УВ енергија 140 метри,интензитет на ув Зрачењето метар

Бесплатен Превозот УВ енергија 140 метри,интензитет на ув Зрачењето метар

DEN 10032.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
140
Дисплеј Тип:
Дигитални
Димензии:
14mm Diameterx13mm висина
УВ Спектрален опсег:
250-410nm (нанометри)
Енергија се Прикаже спектар:
0-999,999 мј/cm2
Мерен Опсег:
0-5, 000mw/cm2
моќност:
Долг живот 3.6 v Литиум Батерија
Потрошувачка На Енергија:
100uA
Батеријата услуга живот:
За 10000hours
wight:
за 500g

Купувачи како што избираат