• Обновено
50cm(20) Најлон Невидливи Патентите За Шиење Облека Перница Облека, Додатоци 20Pcs/број 22 Бои За Избор

50cm(20) Најлон Невидливи Патентите За Шиење Облека Перница Облека, Додатоци 20Pcs/број 22 Бои За Избор

DEN 226.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
кажи на боја
Големина:
3#
Должина:
50cm
Тип На Производ:
Патентите
Патент Тип:
Близок-Крај
Функција:
Невидливи
Пластични Тип:
Најлон
Бренд Име:
Shawnmanor
Материјал:
Пластични
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил
Број На Модел На:
2-004
Должина:
50cm
боја:
22 бои за избор
Количина:
20pcs/многу

Купувачи како што избираат