• Обновено
Haikyu Cosplay Малолетничка Униформа Костим 1 Вер H008

Haikyu Cosplay Малолетничка Униформа Костим 1 Вер H008

DEN 1175.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXS
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Панталони,Врвот
Број На Модел На:
140704013
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Haikyu
боја:
како Слика
Снабдувач Тип:
ОЕМ
Пакет:
1 OPP вреќа/PC
Материјал Состав:
Полиестер + Памук
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Полиестер
Должина На Ракав:
Краток
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии

Купувачи како што избираат