• Обновено
Бесплатен Превозот Нов Дизајн 30pcs/многу 16mm ABS Имитација бисер Лабава Круг Монистра слонова коска/Бела Боја Spacer монистра

Бесплатен Превозот Нов Дизајн 30pcs/многу 16mm ABS Имитација бисер Лабава Круг Монистра слонова коска/Бела Боја Spacer

DEN 208.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Форма:
Совршено Круг
Бисер Квалитет:
ААА
Материјал:
бисер
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Број На Модел На:
AP035
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
боја:
Бело/Боја На Слонова Коска
Пакет:
50pcs/многу
Користат За:
Ѓердан,Earring,Нараквица, Накит Accessoriess
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
16mm

Купувачи како што избираат