• Обновено
До 2015 Временски ограничени Нови Пристигнување 6 12-16 Инчен 128 5-тапан Полнење 16 Cowhide Bateria Eletronica Музички Baquetas Тапани Одделение Стапица Тапан

До 2015 Временски ограничени Нови Пристигнување 6 12-16 Инчен 128 5-тапан Полнење 16 Cowhide Bateria Eletronica Музички

DEN 4776.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тапан Подлога:
6
Дијаметар:
12-16 инчен
Музички Квалитет:
128
Големина:
16
Поделени од страна на Тапан Број:
5-тапан Комплет
Макс Тон Број:
16
Тапан Глави Материјал:
Cowhide
Стил:
Конвенционалните Гума-тип на Електронска Табла
Тапан Комора Материјал:
Бреза Дрво
Број На Модел На:
302
Место на Потекло:
Тијанџин, Кина (Копно)
Тип:
Микрофон бум

Купувачи како што избираат