• Обновено
JIGU Висока capcity 6600mah лаптоп со батерија за Dell 312-0543 312-0580 312-0584 312-0585 451-10516 451-10517 FT080 FT092 FT095

JIGU Висока capcity 6600mah лаптоп со батерија за Dell 312-0543 312-0580 312-0584 312-0585 451-10516 451-10517 FT080

DEN 594.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
JIGU
Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
DELL
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Број На Модел На:
FT080 312-0543 312-0580 312-0584 312-0585
Пакет:
Yes
Батеријата Боја:
Црна
Гаранција:
2 години
Батеријата клетки:
9cell
Уверение:
CE FCC RHOS
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат