• Обновено
Испратено брод од пристаништето Печатени Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана

Испратено брод од пристаништето Печатени Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови

DEN 288.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT слика печатени, 14CT бело платно, 11CT бело платно, 11CT слика печатени
Бренд Име:
Радост Недела
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
PVC кеса
боја:
Бела
Поставете Тип:
крстот бод
Вез Метод:
Крстот бод работа
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT или 11CT

Купувачи како што избираат