• Обновено
Бесплатен Превозот 20pcs=10 пара/многу Мажи Бамбус влакна Мода Чорапи, од фабрика, евтини и висок qualtiy човек сокс sock

Бесплатен Превозот 20pcs=10 пара/многу Мажи Бамбус влакна Мода Чорапи, од фабрика, евтини и висок qualtiy човек сокс

DEN 429.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Sock Тип:
Повик
Бренд Име:
Shulammitelily
Материјал:
Памук,Бамбус Влакна,Spandex
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
L450-10

Купувачи како што избираат