• Обновено
2017 Pin Broche Елегантна И Шармантна Зимски Стил Уметност Накит Нови Mandala Brooch Флорални Tron Геометрија Ретро Етничка Broochc278

2017 Pin Broche Елегантна И Шармантна Зимски Стил Уметност Накит Нови Mandala Brooch Флорални Tron Геометрија Ретро

DEN 36.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Стакло
Обликотшема:
Круг
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
c278
Пол:
Унисекс
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Брошеви
Бренд Име:
JWEIJIAO
Тип На Објект:
Брошеви
Име:
религијата pin
Облик/Шема:
Круг
метал позлатен:
Античкиот Бронза Позлатен
Големина:
22 mm In Dia
Стакло Cabon Големина:
20 mm Во Кол
Наслов:
Стакло cabochon купола медал
MOQ:
1 Парче
Занает:
Рачно изработени
Тежина:
About 5 g

Купувачи како што избираат