• Обновено
WOSAWE X400 УВ Заштита Airsolf Спортот Ски Аикидо Скејт Очила Мотоцикл Off-Road возење Велосипед Очила Очила Eyewear Леќа

WOSAWE X400 УВ Заштита Airsolf Спортот Ски Аикидо Скејт Очила Мотоцикл Off-Road возење Велосипед Очила Очила Eyewear

DEN 167.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Скијање
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќи Во Боја:
Повеќе
Леќа Висина:
5.4 cm
рамка боја:
Повеќе
Бренд Име:
WOSAWE
Пол:
Мажи
Рамка Материјал:
Ацетат
Број На Модел На:
BYJ-011
Леќа Ширина:
16.5 cm
Оптички Леќи Атрибут:
UVA/UVB заштита
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear

Купувачи како што избираат