• Обновено
Бесплатен превозот! AC2/1000 повлекува Моторни Собранието 001135 за XiaGong багер,багер делови , Багер гас моторни собрание

Бесплатен превозот! AC2/1000 повлекува Моторни Собранието 001135 за XiaGong багер,багер делови , Багер гас моторни

DEN 7416.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Пилотската Кабина Се Грижи
Специјални Функции:
багер делови
Материјал Тип:
микс
Објектот Тежина:
3kg

Купувачи како што избираат