• Обновено
висок квалитет месинг гонг ! рачно изработени бронза гонг,16кинески-традиционален Правец на ГОНГ

висок квалитет месинг гонг ! рачно изработени бронза гонг,16кинески-традиционален Правец на ГОНГ

DEN 864.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
JSY-16 правец на гонг
боја:
бронза
Услуга:
OEM прифатени
звук:
професионален звук
Употреба:
Повеќенаменски
Процесот:
100%рачно изработени
Дијаметар (cm):
40
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат