• Обновено
ROCCER MSD250W/2 GY9.5 сијалица Метал Halide Светилка msd 250/2 msd250/2

ROCCER MSD250W/2 GY9.5 сијалица Метал Halide Светилка msd 250/2 msd250/2

DEN 844.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Се КРИЕШЕ:
Метал Halide Светилки
Бренд Име:
RCCER
Зрак Агол(°):
/
Просечен Живот (часот):
2000 година
Карактеристики:
/
Гаранција:
/
Прозрачна Флукс:
17000
Напон:
85-265V
Примена:
Отворено,Професионални
сертификација:
CE,RoHS
Боја Temp(К):
8000
Температура На Боја:
>7000K
Број На Модел На:
MSD250/2
База Материјал:
Дувачкиот
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат