• Обновено
Арома Diffuser Прочистувач на Воздух Ултразвучно Овлажнител етерично масло Diffuser Канцеларија Магла Создателот fogger

Арома Diffuser Прочистувач на Воздух Ултразвучно Овлажнител етерично масло Diffuser Канцеларија Магла Создателот fogger

DEN 959.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

сертификација:
CE,УЛ,ROHS
Број На Модел На:
GX-10K
Humidification Метод:
Магла Празнење
Примена:
11-20㎡
Бренд Име:
GX.Diffuser
Контрола На Влажноста На Воздухот:
упатство
Тип:
Ултразвучно Овлажнител
Метод На Работа:
Тастатура Тип
Времето на пазарот:
Ноември-14
Бучава:
Времето Функција:
Yes
GX Diffuser Модел:
GX-02K
Моќност Тип:
A. C. Извор
Класификација:
Humidification
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
Yes
Humidifying Капацитет:
30ml/h
Слаб Излез (литри / ден):
0.1
Употреба:
Апарати за домаќинство
Обликот:
Цртан филм
Функција:
Ароматерапијата
Инсталација:
Мини
Магла Штекер Количина:
еден
Капацитет:
140ml
Напон (V):
110V-220V
Моќност (W):
12W

Купувачи како што избираат