• Обновено
JIGU Лаптоп со Батерија За Toshiba Satellite Про C650 C660D L630 L670 U400 U500 C650D C660 L640 T110 T115 U405D T135 U400 U405

JIGU Лаптоп со Батерија За Toshiba Satellite Про C650 C660D L630 L670 U400 U500 C650D C660 L640 T110 T115 U405D T135

DEN 384.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Батеријата Напон:
10.8 V
Број На Модел На:
Сателитски Про C650 C660D L630 L670 U405D
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
Батеријата Боја:
Црна
Гаранција:
1 година
Батеријата клетки:
6 ќелија
Уверение:
CE FCC RHOS
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Клеточно ниво:
Одделение Мобилен
Состојба:
Сосема Нов, работи како Вистински Делови, 100% Компатибилен ОЕМ
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат