• Обновено
2017stainless Челични Тапани Заградата

2017stainless Челични Тапани Заградата

DEN 3672.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
BAIYUAN
Број На Модел На:
302
Тон Број:
13
Тежина (КГ):
4
Дијаметар (cm):
51-100cm

Купувачи како што избираат