• Обновено
JIGU Висока capcity лаптоп со батерија за Dell KX117 MN151 MN154 NR433 WW116 за Inspiron 1420 1400 Vostro

JIGU Висока capcity лаптоп со батерија за Dell KX117 MN151 MN154 NR433 WW116 за Inspiron 1420 1400 Vostro

DEN 384.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
DELL
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Број На Модел На:
За Inspiron 1420
Пакет:
Yes
Батеријата Боја:
Црна
Гаранција:
2 години
Батеријата клетки:
6cell
Уверение:
CE FCC RHOS
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат