• Обновено
висок квалитет гонг ! рачно изработени гонг,22Правец на ГОНГ

висок квалитет гонг ! рачно изработени гонг,22Правец на ГОНГ

DEN 2016.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тон Број:
10
Дијаметар (cm):
31-50cm
Број На Модел На:
JSY-22 правец на гонг
Бренд Име:
ARBOREA
боја:
бронза
Услуга:
OEM прифатени
звук:
професионален звук
Употреба:
Повеќенаменски
Процесот:
100%рачно изработени
Дијаметар (cm):
55
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат