• Обновено
Топла Продажба,Обичај Маска За Хонда 08-11 CBR1000RR Fireblade CBR1000 2008-2011 HRC Мотоцикл Маска колекции(шприц)

Топла Продажба,Обичај Маска За Хонда 08-11 CBR1000RR Fireblade CBR1000 2008-2011 HRC Мотоцикл Маска колекции(шприц)

DEN 8856.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Ширина:
23inch
Име На Модел:
CBR1000RR
Бренд Име:
ROKALAM
Објектот Висина:
55inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
Објектот Должина:
33inch
Motobike Направи:
Хонда
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат