• Обновено
Chinese Професионални Висок Квалитет Бамбус Инструмент Бамбус Flute

Chinese Професионални Висок Квалитет Бамбус Инструмент Бамбус Flute

DEN 470.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дупка Дизајн:
ОТВОРЕТЕ
E Механизам:
No
Клучни материјал:
Бакар-Никел
Тон:
C Мелодија Бас Flute
Тело Материјал:
Cupronickel
Број на Дупки:
16
Површината Материјал:
Злато Позлатен
Број На Модел На:
234

Купувачи како што избираат