• Обновено
JIGU Нови 6 ЌЕЛИЈА Лаптоп со Батерија За Dell 14 1464 1515 (1564) 1564 17 17 (1764) 1764 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

JIGU Нови 6 ЌЕЛИЈА Лаптоп со Батерија За Dell 14 1464 1515 (1564) 1564 17 17 (1764) 1764 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 390.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
DELL
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
11.1 V/v 10.8
Број На Модел На:
1464 6CELL БАТЕРИЈАТА
Пакет:
Yes
Батеријата Боја:
Црна
Гаранција:
2 години
Батеријата клетки:
6 ќелија Гранд A, new
Уверение:
CE,FCC, RHOS
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
Клетки Ниво:
Одделение А++
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат