• Обновено
Мини 3,5 мм Флексибилни Микрофон за PC/Лаптоп/Skype

Мини 3,5 мм Флексибилни Микрофон за PC/Лаптоп/Skype

DEN 36.24

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ZGPAX
Стил:
Вградениот Микрофон
Употреба:
Компјутер Микрофон
Трансдуцерот:
Кондензаторот Микрофон
Поставете Тип:
Еден Микрофон
Број На Модел На:
нови пристигнување
Пакет:
No

Купувачи како што избираат