• Обновено
R&X Мода Жените Годишнината Романтична Ѓердан/обетки Класичен Накит Сетови Трендовски Bijoux Накит Дубаи Ансамбл Dieraden Поставува

R&X Мода Жените Годишнината Романтична Ѓердан/обетки Класичен Накит Сетови Трендовски Bijoux Накит Дубаи Ансамбл Dieraden

DEN 167.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
RuiXuan
Метали Тип:
Бакар
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
Накит Сетови
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Состојба:
100% сосема нов и висок квалитет
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Повод:
Клуб,Забава,Ангажираност,Свадба,Прослава Подарок
Материјал:
Бакар,Емајл,Злато Позлатен
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (R&X)
Тежина:
10g
Емајлот материјал:
Заштита на животната средина тешко шарени

Купувачи како што избираат