• Обновено
57MM Должина Сребро Позлатен Бакар Brooch празно,brooch рамки,со 20mm Круг Рамки,одговара 20mm стакло cabochon,продаваат 20pcs по pkg

57MM Должина Сребро Позлатен Бакар Brooch празно,brooch рамки,со 20mm Круг Рамки,одговара 20mm стакло cabochon,продаваат

DEN 172.32

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
brooch празно
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Висина:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Бренд Име:
rosebeading
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
89g
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
C2342
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Конектори

Купувачи како што избираат