• Обновено
1Pcs E27 5050 SMD LED Пченка Сијалица AC 110-220V 18W Висока Прозрачна центарот на Вниманието LED Светилка Светлина

1Pcs E27 5050 SMD LED Пченка Сијалица AC 110-220V 18W Висока Прозрачна центарот на Вниманието LED Светилка Светлина

DEN 479.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Кул бела, Топло бела
Wattage:
18w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
sinomann
Зрак Агол(°):
180°
Должина:
0.28m
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
E27
Напон:
110-240V
LED Чип Модел:
SMD5050
сертификација:
CCC,CE,EMC,FCC,RoHS
Моќ Толеранција:
3%
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Број на LED Чип:
108 компјутери
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Повод:
Спална соба
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Обликот:
Топката
Напон:
85-265V

Купувачи како што избираат