• Обновено
Гонг Cymbal Сет Тапани балансот на своите намалени Нови Продажба 32 51-100cm Pratos Bateria Platillos Став Несреќа Избрише Исклучување На Полица Нерѓосувачки Челични Тапани

Гонг Cymbal Сет Тапани балансот на своите намалени Нови Продажба 32 51-100cm Pratos Bateria Platillos Став Несреќа

DEN 3360.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
BAIYUAN
Тежина (КГ):
3.88
Тон Број:
32
Број На Модел На:
305
Дијаметар (cm):
51-100cm
Место на Потекло:
Тијанџин, Кина (Копно)
Тип:
Микрофон бум

Купувачи како што избираат