• Обновено
Бесплатен превозот Супер Светло Бела Боја 10pcs/многу Круг LED Кинески Хартија Фенер светлина За Свадба партија декорација материјали

Бесплатен превозот Супер Светло Бела Боја 10pcs/многу Круг LED Кинески Хартија Фенер светлина За Свадба партија декорација

DEN 237.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Мулти, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Виолетова, топло бела, Розова
Повод:
Број на Компјутери:
10pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
EMT-HLF
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Блескав Време:
12hours
Име:
LED Кинески Хартија Фенер светлина
моќност:
CR2032 батерии во clueded
боја:
Бела/Топло Бела/Red/Жолто/Портокал/Сино/reen/Теал/Виолетова/Розова/RGB
Reuseable:
За еднократна употреба, но со повлече префрлате
Траење На Батеријата:
Повеќе од 48hours
Големина:
L2.0 x W0.9 x H0.45
Тежина:
12.5g
Пакување:
10pcs/Блистер,100pcs/внатрешен кутија,1000pcs/Master картон
Тип:
Свадба партија декорација материјали

Купувачи како што избираат