• Обновено
JIGU Нови Високо capcity 6600mah 9cell лаптоп со батерија за Dell KX117 MN151 MN154 NR433 WW116 за Inspiron 1420 1400 Vostro

JIGU Нови Високо capcity 6600mah 9cell лаптоп со батерија за Dell KX117 MN151 MN154 NR433 WW116 за Inspiron 1420 1400

DEN 594.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
JIGU
Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
DELL
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Број На Модел На:
KX117 KX117 MN151 MN154 NR433 WW116
Пакет:
Yes
Батеријата Боја:
Црна
Гаранција:
2 години
Батеријата клетки:
9cell
Уверение:
CE FCC RHOS
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат