• Обновено
рачно изработени бронза гонг,24кинески-традиционален Правец на ГОНГ

рачно изработени бронза гонг,24кинески-традиционален Правец на ГОНГ

DEN 2736.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дијаметар (cm):
51-100cm
Број На Модел На:
JSY-24 правец на гонг
Бренд Име:
ARBOREA
боја:
бронза
Услуга:
OEM прифатени
звук:
професионален звук
Употреба:
Повеќенаменски
Процесот:
100%рачно изработени
Дијаметар (cm):
60
Материјал:
B20 легура
квалитет:
Висок степен на
Пакет:
картон
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат