• Обновено
линеарни водич движење разумна цена guideway железнички заби појас диск за ласерски машина механички делови

линеарни водич движење разумна цена guideway железнички заби појас диск за ласерски машина механички делови

DEN 3360.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Водич Ширина или Дијаметар:
45*45mm
Бренд Име:
mjunit
Број На Модел На:
MJ45
Водич Должина:

Купувачи како што избираат