• Обновено
Бесплатен превозот GSM48 Серво Електрични Мотори 2500 Пулсот UVW Opto Енкодер 5Volts Линија возачот излез 2/3/4pair факултативна

Бесплатен превозот GSM48 Серво Електрични Мотори 2500 Пулсот UVW Opto Енкодер 5Volts Линија возачот излез 2/3/4pair

DEN 1320.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
CALTSensoR
Број На Модел На:
GSM48
Излез:
линија вози излез
моторни пол парови:
4 пара, други може да се прилагоди.
коси окно :
9mm
Резолуција:
2500ppr

Купувачи како што избираат