• Обновено
ПРОДАЖБА Голема 8*40mm ВИСТИНСКИ Розова Гранка форма Корални pendant со Слободни кожа кабелот 18 ѓердан-5607 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

ПРОДАЖБА Голема 8*40mm ВИСТИНСКИ Розова Гранка форма Корални pendant со Слободни кожа кабелот 18 ѓердан-5607 трговија

DEN 210.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
qingmos
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Материјал:
Корални
Број На Модел На:
nec5607
Обликотшема:
Растенијата
Pendant Големина:
8*40mm
Функција:
Порака Потсетник
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
8*40mm
Обликот:
гранка
боја:
Пинк
Накит Тип:
Привезоци или Уроци
Главниот Камен:
Корални
Привезоци или Шарм Тип:
Шарм Приврзоци
Накит Главен Материјал:
Корални
Должина:
18

Купувачи како што избираат