• Обновено
jpstrass бренд камења hot fix со супер сјајните кристал ab за вечер фустан топла продажба ss20 со 1440 компјутери секој многу

jpstrass бренд камења hot fix со супер сјајните кристал ab за вечер фустан топла продажба ss20 со 1440 компјутери

DEN 616.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
JPSTRASS
Техника:
Топло-Fix
Материјал:
Кристално
Големина:
ss16 4mm
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
ss20
Техника:
hot fix кристал
боја:
кристал ab
Големина:
ss20
сечење аспекти :
14-16 аспекти
Сјајна степен:
екстремно сјајна
Лепак Налепница:
исклучително силна
испорака датум :
20-90 дена
Рок на плаќање:
Т/T,Western Union,Money Gram и повеќе
Употреба:
облека,чанти,чевли,кожа,nailarts,фармерки и повеќе
Име:
hot fix кристал

Купувачи како што избираат