• Обновено
Трската Кларинет Црна Народни Инструменти Шума Птица Автентични Калај Осум Дупки Вертикална Flute Поддршка Големи Купувања Дупка Пластика

Трската Кларинет Црна Народни Инструменти Шума Птица Автентични Калај Осум Дупки Вертикална Flute Поддршка Големи

DEN 399.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
202
Клучни материјал:
сребро позлатен
Тон:
A
Број на Копчиња:
11
Површината Материјал:
Никел Сребро.
Тело Материјал:
ABS смола

Купувачи како што избираат