• Обновено
Relojes mujer 2017 Нерѓосувачки челик рачен часовник Хривнија Кварц се види Жена Дами Часовници Часовник Женски Фустан Relogio Feminino

Relojes mujer 2017 Нерѓосувачки челик рачен часовник Хривнија Кварц се види Жена Дами Часовници Часовник Женски Фустан

DEN 276.48
DEN 166.00 -40 %

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна Поголем големина, Црна Помала големина, Бела Поголем Големина, Бела Помали Димензии, Розова Поголем Големина, Розова Помала Големина, Сина Поголем Големина, Сина Помала Големина, Црвена Поголем Големина, Црвена Помала Големина
Бренд Име:
Geekthink
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
16cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Функција:
Никој
Dial Дијаметар:
3.4 mm
Број На Модел На:
WW0025
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
10мм
Случај Дебелина:
0.7 mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
боја:
Црна, Бела Сина, Розова Црвено Пет бои
Отпорност На Вода Длабочина:
Не треба да се допре вода
Стил:
Жена дами види Најдобар подарок за неа
Затворач Тип:
snap fastener
Тип На Објект:
Кварц-види рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Dial Екранот:
Аналогни

Купувачи како што избираат