• Обновено
2Pc Природата Кварц Точка Куршум Pendant Хексагонални Кварц Камења Druzy Pendant Златна Боја Обвивка Pendant

2Pc Природата Кварц Точка Куршум Pendant Хексагонални Кварц Камења Druzy Pendant Златна Боја Обвивка Pendant

DEN 230.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
kejialai
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
М-L162
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Куршум форма
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
како се покаже слика

Купувачи како што избираат