• Обновено
6mm/8мм/10мм 2Strands/пакет Природни француски Зголеми Калцедон Мушка Насоки Полу-скапоцени камења Накит Монистра

6mm/8мм/10мм 2Strands/пакет Природни француски Зголеми Калцедон Мушка Насоки Полу-скапоцени камења Накит Монистра

DEN 261.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm, 10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
919020
Објектот Тежина:
1g
Бренд Име:
Starflalling Песна
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
природни ахат
Боја:
црвена роза
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат