• Обновено
Chcycle целосна панцири Кожна Јакна protetor де pescoco Градите трки armour Оклоп Моторни Мотокрос заштитник armadura

Chcycle целосна панцири Кожна Јакна protetor де pescoco Градите трки armour Оклоп Моторни Мотокрос заштитник armadura

DEN 950.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна, Црвена
Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL
Тип На Објект:
Јакни
Материјал:
100% Најлон
Пол:
Мажи
Функција:
Капка отпор
Бренд Име:
CHCYCLE
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
мотокрос заштитник
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Сезоната:
Пролет, Есен, Зима
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина на:
M, L, XL, XXL,XXXL
боја:
црвена,црна

Купувачи како што избираат