• Обновено
1#(117PCS-pack))Пена коцки за почеток на семе за хидропоника систем,Расадник Садови. Бесплатен превозот

1(117PCS-pack))Пена коцки за почеток на семе за хидропоника систем,Расадник Садови. Бесплатен превозот

DEN 120.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Тенџере Коцки
Бренд Име:
Easirco
По завршувањето:
Не Обложена
Број На Модел На:
EWP-0117
Материјал:
пена
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
Бела
Производство земјиште:
Шангај
Употреба:
Се посветам на seedling
Опис:
Пена коцки за почеток на семе за хидропоника систем
количина еден компјутер:
117pcs
Функција:
семе почетна
цена:
фабрика директни
MOQ:
не се потребни

Купувачи како што избираат