• Обновено
Срцето Папокот Пирсинг Накит Блеска Кристал Секси Клуб Бар Стомак Прстен Злато Боја На Телото Мода Пирсинг Копчето Папокот Накит

Срцето Папокот Пирсинг Накит Блеска Кристал Секси Клуб Бар Стомак Прстен Злато Боја На Телото Мода Пирсинг Копчето

DEN 281.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
DD655N7
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Бренд Име:
МАГИЈАТА ЗОНА
Метали Тип:
Бакар
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Метали Тип:
Злато Позлатен

Купувачи како што избираат