• Обновено
CNC Долго Прилагодливи Кочница Спојки Показател За Јамаха Јамаха MT-01 2004-2009 V-Max Vmax 2009-2015 нови

CNC Долго Прилагодливи Кочница Спојки Показател За Јамаха Јамаха MT-01 2004-2009 V-Max Vmax 2009-2015 нови

DEN 496.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Објектот Висина:
1.5cm
Бренд Име:
H2CNC
Име На Модел:
MT01
Објектот Ширина:
10inch
Специјални Функции:
Супериорен ЦПУ Машински Палка Изградба
Објектот Должина:
17cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
T6061-T6 Алуминиум Легура
Објектот Дијаметар:
10inch
Објектот Тежина:
0.30kg
Држела Боја:
Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал
Прилагодувач Боја:
Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена
Должина:
17cm

Купувачи како што избираат