• Обновено
појас се вози линеарна водич железнички за cnc ласерски машина за сечење со слотови слајд фаза CO2 laser механички делови целиот сет

појас се вози линеарна водич железнички за cnc ласерски машина за сечење со слотови слајд фаза CO2 laser механички

DEN 3360.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Водич Ширина или Дијаметар:
45*45mm
Бренд Име:
mjunit
Број На Модел На:
MJ45
is_customized:
Yes
Водич Должина:

Купувачи како што избираат