• Обновено
3 Метар / Многу Трепките Чипка Намали Цвет Црно Бела Чипка Ткаенина рачно изработени Diy Облека Додатоци 42cm Широк RS439

3 Метар / Многу Трепките Чипка Намали Цвет Црно Бела Чипка Ткаенина рачно изработени Diy Облека Додатоци 42cm Широк

DEN 163.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна, бела Off
Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
Р SMEALE
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
RS439
Техника:
Жакард
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
42cm
Материјал:
Полиестер / Најлон

Купувачи како што избираат