• Обновено
Заменливи А5 А6 Спирала Refills Агенда 2018 Наредени Мрежа Точки Празно Лаптоп Трудови Внатрешна Страница 40 Листови Училиште Материјали

Заменливи А5 А6 Спирала Refills Агенда 2018 Наредени Мрежа Точки Празно Лаптоп Трудови Внатрешна Страница 40 Листови

DEN 167.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
4-видови Поставите 160pcs
Големина:
140 x 210mm, 97 x 170mm
Бренд Име:
БЕКИ ВАНГ
Употреба:
Меморандуми Дневно
Со Заклучување:
No
Маска Материјал:
Хартија
Страна Обврзувачки Режим:
Спирала
Стил:
Симпатична
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Број На Модел На:
лаптоп
Тип:
Додатен Трудови
Стил:
Спирала
Употреба:
подарок
Внатрешните Страници:
40
Големина:
A5(5.5 x 8.2 inches) /A6(3.8 x 6.7 inches)
Шема:
Наредени/Празно/Точки/Grid
страници:
40 Листови
Материјал:
Dowling хартија
Карактеристики:
Шарени/Strong абсорпција на вода
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Употреба:
Подарок,Мисли,Патување Белешки
Состојба:
100% нови

Купувачи како што избираат